HYDROZONE

DOBIERZ
ZBIORNIK

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

Wykorzystywanie wody deszczowej na potrzeby eksploatowania obiektu jest nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Rozwiązania HYDROZONE idealnie pomagają w optymalizacji kosztów –zmagazynowana woda deszczowa rozwiązuje problem rosnących opłat za odprowadzenie wód opadowych i może być wykorzystana m.in. do podlewania zieleni czy mycia parkingu.

HYDROZONE z wodą do wykorzystania na cele przeciwpożarowe
HYDROZONE z funkcją odparowująco-rozsączającą

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ HYDROZONE DLA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH?

Stosując podziemny zbiornik HYDROZONE, przestrzeń nad nim można wykorzystać jako miejsce parkingowe lub teren zielony. Zgromadzona woda opadowa może zostać wykorzystana do mycia ulic, parkingów lub nawadniania terenów zielonych, co pozwoli obniżyć koszty. Dodatkowo zmagazynowana woda deszczowa doskonale nadaje się do celów przeciwpożarowych.

KORZYŚCI

ułatwienie w uzyskaniu pozwolenia na budowę
wyeliminowanie kosztów za odprowadzenie wód opadowych do sieci kanalizacyjnej
podziemna konstrukcja zbiorników pozwalająca na efektywne wykorzystanie przestrzeni również w terenach najezdnych
rozwiązanie w pełni zgodne z nowym Prawem Wodnym

BUDOWA ZBIORNIKA HYDROZONE

Zbiorniki retencyjne HYDROZONE charakteryzują się zwartą, modułową budową pozwalającą na umieszczenie urządzeń podczyszczających w obrębie korpusu zbiornika. Pozwala to na obniżenie kosztów instalacji koszty i zaoszczędzenie miejsca. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom, istnieje możliwość zainstalowania w zbiorniku wybranego wyposażenia:

bumerang
Bumerang Smart to integralny element zbiorników HYDROZONE. Pozwala on na stałe monitorowanie kluczowych danych oraz efektywne sterowanie i zarządzanie eksploatacją obiektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skorzystaj z doświadczenia i wsparcia projektowego inżynierów Ecol-Unicon. Podpowiemy Ci jakie rozwiązania będą optymalne dla Twojej inwestycji.

  • Pomoc w doborze zbiornika
  • Wsparcie przy projektowaniu
  • Przygotowanie projektów i rysunków w programie AutoCad
  • Wsparcie konstruktorów i inżynierów sanitarnych

Projektujesz? Chcesz dobrać zbiornik? Zrób to ze specjalistami Ecol-Unicon.
Więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Więcej

Wyrażam zgodę na używanie przez Ecol-Unicon Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.(Dz.U. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).