HYDROZONE

DOBIERZ
ZBIORNIK

ROZWIĄZANIA DLA MIAST I GMIN

Problem braku retencji w miastach coraz częściej przynosi mieszkańcom i włodarzom negatywne skutki w postaci lokalnych powodzi i podtopień. Koniecznością jest rozwój systemów deszczowych i budowa dodatkowych zbiorników retencyjnych, które okresowo zgromadzą nadmiar wody deszczowej czy roztopowej.

Zbiorniki HYDROZONE to rozwiązania, które zmagazynują nadmiar wody w systemach deszczowych oraz, dzięki zastosowaniu dodatkowych modułów funkcjonalnych, pozwolą na jej wykorzystanie do celów komunalnych i przeciwpożarowych.

HYDROZONE z wodą do wykorzystania na cele komunalne
HYDROZONE z wodą do podlewania murawy
oraz spłukiwania w WC

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ
HYDROZONE W MIEŚCIE?

Sposobów na wykorzystanie wód deszczowych w mieście dzięki rozwiązaniom HYDROZONE jest wiele – od celów komunalnych przez ochronę przeciwpożarową, aż po zastosowanie w obiektach miejskich, takich jak stadion do podlewania murawy czy wykorzystania do sanitariatów. Jednocześnie wybór rozwiązania HYDROZONE zwiększa bezpieczeństwo przeciwpowodziowe mieszkańców.

KORZYŚCI

zapobieganie powodziom i podtopieniom
zmniejszenie kosztów komunalnych – wykorzystanie wody deszczowej np. do podlewania czy mycia ulic
ułatwienie w otrzymaniu dofinansowania unijnego – rozwiązanie idealnie wpisuje się w założenia Program Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020
proekologiczny wizerunek samorządu

BUDOWA ZBIORNIKA HYDROZONE

Zbiorniki HYDROZONE charakteryzują się zwartą, modułową budową pozwalającą na umieszczenie urządzeń podczyszczających w obrębie korpusu zbiornika retencyjnego. Pozwala to znacznie obniżyć koszty instalacji oraz zaoszczędzić miejsce, co jest szczególnie istotne przy gęstej zabudowie miejskiej. W zależności od potrzeb Klienta istnieje możliwość zainstalowania w zbiorniku wybranego wyposażenia:

bumerang
Bumerang Smart to integralny element zbiorników HYDROZONE. Pozwala on na stałe monitorowanie kluczowych danych oraz efektywne sterowanie i zarządzanie eksploatacją obiektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skorzystaj z doświadczenia i wsparcia projektowego inżynierów Ecol-Unicon. Podpowiemy Ci jakie rozwiązania będą optymalne dla Twojej inwestycji.

  • Pomoc w doborze zbiornika
  • Wsparcie przy projektowaniu
  • Przygotowanie projektów i rysunków w programie AutoCad
  • Wsparcie konstruktorów i inżynierów sanitarnych

Projektujesz? Chcesz dobrać zbiornik? Zrób to ze specjalistami Ecol-Unicon.
Więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Więcej

Wyrażam zgodę na używanie przez Ecol-Unicon Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.(Dz.U. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).