HYDROZONE

DOBIERZ
ZBIORNIK

BUDOWNICTWO DEWELOPERSKIE

Współczesnym trendem, wpisującym się w zasadę zrównoważonego rozwoju jest budowanie osiedli w zgodzie z naturą, m.in. z wykorzystaniem wody deszczowej. W wielu przypadkach spełnienie tego wymogu jest warunkiem uzyskania pozwolenia na budowę. Taką możliwość dają modułowe zbiorniki retencyjne HYDROZONE, które jednocześnie stanowią zabezpieczenie przed podtopieniami, przejmując okresowo wodę deszczową.

HYDROZONE z wodą do wykorzystania na cele rekreacyjne
HYDROZONE z wodą do podlewania

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ HYDROZONE W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM I KOMERCYJNYM?

Priorytetem dla dzisiejszych potencjalnych klientów budownictwa mieszkaniowego staje się znalezienie miejsca będącego strefą spokoju i odpoczynku. Dogodna lokalizacja czy parking podziemny nie wystarcza, by wyróżnić się na rynku. Odpowiedzią na te oczekiwania może być stworzenie w ramach inwestycji strefy relaksu zasilanej wodą deszczową ze zbiornika HYDROZONE. Zmagazynowana i podczyszczona miękka woda deszczowa idealnie nadaje się do nawadniania stref zieleni. Jest to rozwiązanie, które może zapewnić oszczędność kosztów wspólnocie mieszkaniowej.

KORZYŚCI

niższe koszty utrzymania zieleni (woda wykorzystywana do podlewania)
możliwość zagospodarowania przestrzeni nad zbiornikiem
rozwiązanie w pełni zgodne z nowym Prawem Wodnym
element starań o certyfikat LEED

BUDOWA ZBIORNIKA HYDROZONE

Zbiorniki HYDROZONE posiadają modułową budowę, która pozwala na umieszczenie urządzeń podczyszczających w obrębie korpusu zbiornika retencyjnego. Pozwala to na efektywne wykorzystanie zaoszczędzonego miejsca oraz znaczne obniżenie kosztów instalacji. W zależności od indywidualnych potrzeb w zbiorniku można zainstalować wybrane wyposażenie:

bumerang
Bumerang Smart to integralny element zbiorników HYDROZONE. Pozwala on na stałe monitorowanie kluczowych danych oraz efektywne sterowanie i zarządzanie eksploatacją obiektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skorzystaj z doświadczenia i wsparcia projektowego inżynierów Ecol-Unicon. Podpowiemy Ci jakie rozwiązania będą optymalne dla Twojej inwestycji.

  • Pomoc w doborze zbiornika
  • Wsparcie przy projektowaniu
  • Przygotowanie projektów i rysunków w programie AutoCad
  • Wsparcie konstruktorów i inżynierów sanitarnych

Projektujesz? Chcesz dobrać zbiornik? Zrób to ze specjalistami Ecol-Unicon.
Więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Więcej

Wyrażam zgodę na używanie przez Ecol-Unicon Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.(Dz.U. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).